o firmie
decor_bottom_left

arrow_main podróż poślubna

dots_two_columns

bridelle bridelle2

bridelle3

deluxe

LUKSUSOWE PODRÓŻE POŚLUBNE I ŚLUBY ZA GRANICĄ

 

slubne


PODRÓŻE POŚLUBNE

 

Biuro podróży Gap Travel organizuje wymarzone podróże poślubne, które zapadną Wam w pamięć na długo. W ramach naszych kompleksowych usług polecimy Wam hotele, które są przyjazne parom młodym, oferują nowożeńcom różne udogodnienia i atrakcje. Takie jak: darmowy kosz owoców, butelkę szampana lub wina oraz czekoladki dostarczone do Waszego apartamentu, kolacje przy świecach, profesjonalne zabiegi spa dla par oraz specjalne prezenty (m.in. lokalne stroje, torby, ręczniki, kapelusze plażowe), darmowe lekcje gotowania, nurkowania lub golfa, a także bezpłatne podwyższenie standardu Waszego pokoju.   

Co więcej, zapewnimy Wam inne atrakcje, czekające poza hotelem i skierowane specjalnie dla młodych par, takie jak m.in.: (ślubne) sesje zdjęciowe w plenerze, romantyczne kolacje na plaży, w innych hotelach lub na jachtach, które będą przygotowywane specjalnie dla Was, specjalne pakiety dla par w centrach spa.

 

slubne

 

ŚLUBY ZA GRANICĄ

 

W naszej bogatej ofercie mamy również organizację ślubów za granicą. Jest to oferta skierowana dla narzeczonych, którzy zawsze marzyli o ślubie w egzotycznej scenerii, na plaży lub na greckiej wyspie, jednak nie wiedzą, jak to wszystko zorganizować. Teraz możecie powierzyć to nam i cieszyć się zbliżającą się uroczystością. Zorganizujemy Wam wyjątkową ceremonię ślubną. Załatwimy za Was wszelkie formalności, w tym urzędnika oraz świadków, zadbamy o zakup bukietu dla panny młodej i inne dekoracje kwiatowe, zamówimy pyszny tort weselny oraz szampana, którym goście wzniosą toast za Wasze wspólne szczęście, a także zapewnimy fotografa i kamerzystę, którzy przygotują fotorelację ze ślubu.

 

slubne

 

W szczególności polecamy:

 

MAURITIUS przykładowe oferty - kliknij

 

SESZELE przykładowe oferty - kliknij

 

MALEDIWY przykładowe oferty - kliknij

 

TAJLANDIA przykładowe oferty - kliknij

 

BALI przykładowe oferty - kliknij

 

KARAIBY przykładowe oferty - kliknij
Aruba, Bahama, Jamajka, Antiqua, Barbados, Dominikana, Grenada, St. Lucia)

 

EUROPA przykładowe oferty - kliknij

 

decor_bottom_right
newsletter

Zamów bezpłatny newsletter!
Wpisz swój adres e-mail.

banner_contact