o firmie
decor_bottom_left

arrow_main o nas

dots_two_columns

Szukasz atrakcyjnego miejsca na wakacyjny wypoczynek? Chcesz mieć zapewnione bezpieczeństwo, profesjonalną obsługę oraz pełną satysfakcję z dokonanego wyboru? Przejrzyj naszą ofertę! GAP / FIT Travel to nowoczesne biuro podróży specjalizujące się w wyjątkowo korzystnych cenowo ofertach wakacji z wylotem z Niemiec.

Naszą bazę aktualizujemy bez przerwy, 24 godziny na dobę, dzięki czemu nasi klienci mają do wyboru najkorzystniejsze propozycje wakacji. Naszym znakiem firmowym jest niemiecka solidność co pozwala nam na dopasowanie dla każdego z naszych klientów propozycji wyjazdowej na dalsze i bliższe podróże. Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania, m.in. przygotować specjalne wydarzenia w trakcie wyjazdu czy zapewnić bilety na wyjątkowe imprezy sportowe, kulturalne i rekreacyjne.


Z turystycznym pozdrowieniem,
pracownicy biura podróży GAP / FIT Travel


arrow_main partnerzy

Dzięki współpracy z niemieckimi partnerami, wśród których znajdują się tak uznani touroperatorzy, jak m.in.: THOMAS COOK, TUI, NECKERMANN, 5 VOR FLUG, FTI TOURISTIK, JAHN REISEN, DERTOUR, SCHAUINSLAND, 1,2 FLY, BUCHER, ITS, ALLTOURS oraz MEIER'S jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom satysfakcję, bezpieczeństwo oraz niższe ceny pokoi hotelowych i biletów lotniczych. Nasi niemieccy partnerzy od lat cieszą się dobrą opinią milionów zadowolonych klientów, dzięki czemu mają większą możliwość przygotowania niezwykle atrakcyjnych cenowo turystycznych wyjazdów. Współpracujemy także z polskimi, sprawdzonymi organizatorami, wśród których znajdują się tak uznane marki, jak m.in. ITAKA, GRECOS HOLIDAY, WEZYR HOLIDAYS, EXIM TOURS, MOUZENIDIS TRAVEL. Ich oferty można znaleźć na naszej drugiej stronie: www.wakacje.gaptravel.pl, której wyszukiwarka jest także aktualizowana 24 godziny na dobę. Nasi konsultanci pomogą w dobraniu oferty wyjazd. Zapraszamy do przejrzenia naszych ofert oraz kontaktu z konsultantami. Odnajdźmy się na wakacyjnych szlakach!

Nasze biuro: firma foto

decor_bottom_right
newsletter

Zamów bezpłatny newsletter!
Wpisz swój adres e-mail.

banner_contact